Kolacja biznesowa

Proponujemy Państwu organizację różnego rodzaju spotkań firmowych w 400-letnim Spichlerzu, miejscu innym niż wszystkie, a jednocześnie najlepszej restauracji w Gdańsku. W naszej wyjątkowej Restauracji Hotel Gdańsk lub klimatycznej Brovarni, zorganizujemy dla Państwa spotkanie integracyjne, jubileuszowe, z okazji zakończenia ważnego projektu oraz każdego innego wydarzenia ważnego dla Państwa firmy.

Dzięki dostępnym w naszej restauracji dwóm poziomom, możemy zaproponować zarówno elegancką kolację, jak i biesiadę piwną w Brovarni, w każdym wypadku z odpowiednio dobraną do okazji muzyką na żywo. Mamy możliwość połączenia tych dwóch poziomów i stworzenia wspólnego klimatu dla całego wydarzenia. Możemy stworzyć atmosferę restauracji na obydwu poziomach lub wprowadzić klimat typowej dla Brovarni biesiady piwnej, zarówno na dolnym, jak i na górnym poziomie.

DSC09980
_DSD0918

Wspaniałym uzupełnieniem każdego z takich wydarzeń może być seminarium piwne poprowadzoneprzez naszego piwowara, podczas którego uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy związanych z piwem,  jego niezwykłymi właściwościami, historią Gdańska i naszego miejsca. Punktem kulminacyjnym seminarium może być uroczyste odbicie 10 L beczki piwa przez wyznaczoną osobę z Państwa firmy, a wyjątkowym prezentem dla uczestników litrowe butelki naszego piwa z etykietą wzbogaconą o logo firmy, bądź nazwę wydarzenia.

Inną ciekawą formą serwowania naszego piwa są „żyrafy” piwne, 3 litrowe, z których goście samodzielnie mogą napełniać swoje kufle.

Lokalizacja

Chętnie pomożemy również w realizacji Państwa pomysłów i sugestii. Naszą niezwykle mocną stroną są pomysłowe tematyczne dekoracje, które możemy Państwu zapewnić w zależności od charakteru spotkania. Logo Państwa firmy możemy wyeksponować na ekranach znajdujących się w kilku miejscach Restauracji i Brovarni.

Wyślij wiadomość