Rezerwacje VIP

Restauracja Hotel Gdańsk od samego początku swojego istnienia, wielokrotnie była miejscem niezwykle prestiżowych wydarzeń z udziałem najwyższej rangi przedstawicieli państwowych, prezydentów, ambasadorów i znanych osobistości. Jako najlepsza restauracja w Gdańsku, gościliśmy już m.in. Prezydenta Lecha Wałęsę, Księcia Arabii Saudyjskiej Abdullaziz bin Abdullah al Saud, Premiera Donalda Tuska, Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego wraz z małżonką Jolantą Kwaśniewską, Prezydentów Miast Gdańska, Sopotu i Gdyni, a także osoby ze świata kultury takie jak Guntera Grass, Leszka Możdżera, Kayah, Mrozu, Chakkę Khan i wielu innych.

IMG_7946

Spotkanie o charakterze VIP może odbyć się w wydzielonej części naszej restauracji, na przykład w Sali VIP, w której obradowali już takie osobistości jak: Sir Alex Ferguson, Věra Jourová, Tomasz Grodzki czy Aleksander Kwaśniewski.

Na specjalne życzenie zarezerwujemy dla Państwa całą Restaurację Hotel Gdańsk i Brovarnia Gdańsk.

Rezerwacja na wyłączność umożliwi organizację spotkania VIP dla 200 osób, z zapewnieniem najwyższych standardów i bezpieczeństwa.

Oferujemy najwyższej jakości potrawy, przygotowane ze świeżych, regionalnych składników, które podajemy w formie serwowanej, lub w formie bogatych bufetów. Nasze wyjątkowe, warzone na miejscu piwo Brovarnia oraz szeroki wybór ekskluzywnych alkoholi, również spełnią wszystkie oczekiwania wymagających gości VIP.

_DSD5414
_DSD7348
IMG_7951 (1)

Lokalizacja

Restaruacja Brovarnia znajduję się w Hotelu Gdańsk Boutique. Wejście do restauracji znajduję się przy ulicy Szafrania 9 (od strony Mariny).

Wyślij wiadomość